Zapraszamy na Corning Day!

Zapraszamy na Corning Day!

Już 6 grudnia odbędzie się doroczne spotkanie z firmą Corning Optical Communication na Politechnice Łódzkiej, czyli Corning Day 2023! Inspirujące wykłady, spotkania z przedstawicielami Corning, a także gra terenowa! To wszystko czeka na Was na kampusie Politechniki Łódzkiej, w godz. 9:30-15:30. A dzień wcześniej, 5 grudnia możecie wziąć udział w warsztatach „FUN FACTORY” – prawdziwej podróży przez świat LEAN.

W programie Corning Day 2023:

9:30-15:00 - punkt informacyjny, w którym dowiecie się o możliwościach rekrutacyjnych w Corning. Będą także dodatkowe atrakcje!

Zapraszamy - Budynek Trzech Wydziałów (B9), hol główny, parter.

12:15 - Inauguracja Corning Day, aula nr 329, Budynek Trzech Wydziałów (B9)

13:30 - rozpoczęcie gry terenowej, start przed aulą nr 329, Budynek Trzech Wydziałów (B9)

15:30 - finał gry terenowej, sala Corning 1.20a, Budynek B17

Dodatkowo: 5 grudnia zapraszamy na warsztaty "Fun Faktory".

To będzie prawdziwa podróż po świecie LEAN.  Studencie, zapisz się i zdobądź praktyczne umiejętności, które wykorzystasz nie tylko na uczelni, ale również w przyszłej karierze zawodowej. Obowiązują zapisy! Widzimy się? Więcej informacji o Corning Day i warsztatach znajdziesz na: https://corningstaze.pl/corning-day-2023/

Współorganizatorzy:

Fiber Optics Club i Politechnika Łódzka