Seminarium Naukowe Mikroelektroniki 2023

Doroczne spotkanie młodych naukowców z Politechniki Lubelskiej, Warszawskiej oraz Łódzkiej.

W dniach 24-26 listopada 2023r. odbyła się kolejna edycja Seminarium Naukowego Mikroelektroniki w Konopnicy. Jest to doroczne wydarzenie organizowane przez studentów Koła Naukowego Młodych Mikroelektroników od 2000 roku. Wyniki swoich prac badawczych zaprezentowali studenci kół naukowych z Politechniki Łódzkiej, Politechniki Lubelskiej oraz Politechniki Warszawskiej. Prezentacje oceniane były przez przedstawicieli każdej jednostki naukowej w trzech kategoriach: młodzi naukowcy, doświadczeni naukowcy oraz za prezentacje grupowe.

Seminarium w Konopnicy to nie tylko prezentacje młodych naukowców, ale przede wszystkim wymiana doświadczeń i cennych rad na przyszłość. Jest to również doskonała okazja do zintegrowania się ze studentami z innych uczelni.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zwycięzców!

Do zobaczenia w kolejnym roku!