Konkurs Oddziału Łódzkiego SEP na najlepszą pracę inżynierską i magisterską wykonaną na Wydziale EEIiA PŁ w roku akademickim 2022/23.

Uruchomiona została kolejna edycja Konkursu Oddziału Łódzkiego SEP na najlepszą pracę dyplomową inżynierską i najlepszą pracę dyplomową magisterską wykonaną na Wydziale EEIiA PŁ w roku akademickim 2022/23.

Zachęcam do zgłaszania do konkursu prac, które obronione zostały do dnia 31.10.2023 włącznie, przy spełnieniu warunku, że student obronił pracę w terminie, tzn. nie korzystał z przedłużenia semestru dyplomowego. Dodatkowym warunkiem jest, by praca oceniona była na 5.

Do konkursu zgłaszać można prace ze wszystkich kierunków studiów realizowanych na Wydziale. Dla przypomnienia, laureaci konkursu otrzymują dyplomy oraz nagrody pieniężne.

Szczegóły odnośnie sposobu zgłaszania prac i dokumentacji konkursowej znajdują się na stronie Koła SEP Pracowników PŁ pod adresem: http://www.prackolopl.seplodz.pl/.

Termin zgłaszania prac upływa 20 listopada 2023.